Обучение в Польше

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Лучшая продажа авто.
Актуальные цены.

Програма UP-STUDY

Навчання в Польщі - багаторічний досвід!

http://up-study.net

м. Кропивницкий, вул. А.Тарковського, 55/77

Консультаційний номер телефону:
+38 (050) 292-60-05 

E-mail: poland@up-study.net 

Навчаєтеся у 11 класі? 
Саме час розпочати вступ до Польщі за програмою UP-STUDY «Навчання в Польщі».
Всеукраїнська компанія UP-STUDY - це офіційне представництво рейтингових університетів Польщі з повноваженням приймальної комісії та правом першочергового зарахування до них. Ми пропонуємо якісну європейську освіту за українською ціною, гарантований вступ (на момент вступу  володіти польською та мати атестат про закінчення школи - не обов'язково) та більш ніж 350 спеціальностей та факультетів у Варшаві, Вроцлаві, Познані, Щецині та Лодзі на вибір. При цьому навчання може бути зі спеціальними стипендіями або знижками для учасників програми UP-STUDY. 

Пакет від Центру польської освіти UP-STUDY, складається з двох програм, участь у яких є послідовною: Програма вступу "UP-STUDY" та Програма супроводу у Польщі "UP-SUPPORT".
Тобто, вступаючи до Польщі та оплачуючи в Україні 
Пакет "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" Ви отримуєте дві Програми, загальною тривалістю приблизно 4 роки (один рік в Україні та три роки у Польщі).

ЩО ВКЛЮЧАЄ "UP-STUDY" ТА "UP-SUPPORT"

Вступ до Польщі по Пакету "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" включає у себе: спочатку в Україні у "Програмі UP-STUDY": підготовка документів, переклади, апостилізація, легалізація, візовий супровід та організація виїзду. Далі на території Польщі у "Програмі UP-SUPPORT" протягом всього періоду навчання: підбір комфортабельного житла (квартира або гуртожиток) за цінами нижче ринкових, поселення зі студентами із одного факультету та ВНЗ, допомога у виготовленні Карти тимчасового перебування, юридична та інформаційна підтримка протягом 3-ох років, контроль поведінки та порядку у помешканні та звіт батькам у разі необхідності. 

Програма супроводу у Польщі "UP-SUPPORT" надається всім учасникам UP-STUDY на безоплатній основі. 

UP-STUDY ОФІЦІЙНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРЕСТИЖНИХ ВУЗІВ ПОЛЬЩІ 

      ЧОМУ  ПОТРІБНО  ПОДАВАТИ  ДОКУМЕНТИ  ТАК  РАНО? 

      Найбільшою помилкою абітурієнта є те, що рішення подати документи до польського вузу приходить тоді, коли розпочинається офіційна вступна кампанія в Україні. Насправді процес досить суттєвий, адже Ви будете навчатися за кордоном, в іноземній державі, де є візовий режим і складний процес підготовки документів на навчання для іноземця, що потребує ряд додаткових документів та дозволів. І хоча цим займається Програма, все ж він потребує часу та поетапності.
      Варто наголосити на тому, що 
подавати заяву до університету Польщі можна до Нового року, зверніть увагу, що на лютий-березень приходить основна кількість абітурієнтських заяв, а вступна кампанія у деяких вузах закінчується вже у травні. 
Подаючи документи одним з перших, Ви проходите всі етапи поступово та маєте до вибору абсолютно всі ВНЗ та спеціальності. З досвіду попередньої вступної кампанії, ще у квітні 40% спеціальностей найпопулярніших ВНЗ Польщі припинили набір, так як було набрано достатню кількість студентів з України. 
Окрім цього студент суттєво економить на Програмі подаючи документи одним з перших, так як отримує знижку за рахунок завчасної реєстрації. Його документи йдуть першими на обробку та результат від ВНЗ будуть відомі раніше.

УМОВИ ЗАРАХУВАННЯ ПО ПРОГРАМІ UP-STUDY

Зарахування проводиться методом не тільки особистої співбесіди з польським представником, але, в першу чергу, методом почерговості. Тобто ті абітурієнти, які подають документи раніше мають пріоритетніші місця до вступу, ніж ті, хто зволікає. Разом з цим не слід забувати, що кожен окремий факультет має свою обмежену кількість місць. Деякі вузи взагалі надають лише декілька місць для іноземних студентів, тому хто першим подав документи, має гарантію закріплення його за ним.

ПОЧАТКОВИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПІДГОТУВАТИ ДЛЯ ВІЗИТУ:

 Анкета абітурієнта (Заповнюється безкоштовно на сайті Програми UP-STUDY);

 8 кольорових фотокарток (3.5х4.5 см, лівий напівпрофіль);

 4 фото на візу (3,5х4,5);

 Оригінал українського та закордонного паспортів абітурієнта;

 Оригінали українських паспортів обох батьків абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років);

 Оригінал ідентифікаційного коду абітурієнта;

 Оригінал свідоцтва про народження  абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років);

 Оригінал табеля за 10-ий клас (Атестат надається після закінчення школи до 10.06)  

www.atlantic-tour.com.ua