ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

Про нас

Туристичний центр “Атлантик-тур” в Кропивницькому – є багатопрофільним агентством і виконує повний комплекс туристичних послуг: бронювання авіаквитків на міжнародні рейси, Бронювання готелів, організацію трансферів, екскурсій, візову підтримку та підготовку всіх необхідних для подорожі документів.
Крім того, ми готові допомогти в організації індивідуальних турів, морських круїзів, конференцій, семінарів, поїздок на міжнародні виставки.

Особливу увагу в нашому агенстві приділяється дитячому відпочинку, зокрема організації поїздок на міжнародні фестивалі для творчих колективів, а також екскурсійних турів для груп школярів по Україні та Європі.

З моменту заснування пріоритетами завжди були і залишаються: якість, надійність, прагнення до досконалості і турбота про клієнта. Ми не обмежуючи час, відведений на підбір і оформлення туру (підбираємо, шукаємо варіанти до знаходження кращого, що задовольняє всі Ваші побажання), ставлення до кожного туриста на дуже високому рівні не залежно від того підбираємо бюджетний тур або прораховуємо індивідуальні подорожі ВІП класу. Ми працюємо на репутацію серйозного і досвідченого туристичного агентства, орієнтованого, перш за все, на персональний підхід до кожного клієнта, і пропонуємо широкий спектр програм в залежності від побажань і фінансових можливостей. Наш рівень професіоналізму дозволяє пропонувати Вам тільки якісний турпродукт від надійних і перевірених тісним і плідним співробітництвом партнерів.

Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів!

З найкращими побажаннями директор Олена Уманець

тел / факс +38 (0522) 24-55-82
моб. +38 099 160 69 15

atlantic.tour.ua@gmail.com