ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ

Кожен вибирає оптимальний для себе спосіб подорожувати. Хтось вважає за краще пересуватися на літаках, значно заощаджуючи час на дорозі, хтось любить їздити по просторах в поїздку на автобусі.

Екскурсійні тури автобусом  завжди популярні. Все більше людей хочуть побачити найкращі і найвідоміші пам’ятки, при цьому за кілька днів відвідати декілька країн. Звичайно, за короткий термін ви не встигнете сповна заглибитися в культуру будь-якої країни, та  відчути атмосферу найкрасивіших міст, спробувати національну кухню, придбати сувеніри на згадку ви зможете. Летіти на літаку виходить дорожче. Екскурсійний тур автобусом – це вигідне рішення.

Позитивним є те, що  у вас дійсно є можливість добре розглянути все прямо з автобуса під час переїздів від одного міста до іншого. Протягом всього періоду , вам буде  розповідати  про все та  проводити екскурсії ваш гід. На ніч зупиняються в заздалегідь заброньованих  готелях. За програмою турів, роблять зупинки  в найкрасивіших місцях з пам’ятками.Так і цікаві історичні факти дізнаєтесь, і  прогуляєтеся,  і зробите фото. То ж гарні враження та й річний запас фотографій вам забезпечений.

Екскурсійні авіатури подобаються туристам,  які не хочуть витрачати багато часу на переїзди автобусом та інтенсивний ритм відпочинку, а хочуть мати більше вільного часу і відпочивати, спокыйно гуляючи поміж красот прекрасних світових пам’яток. Такий тип турів має ненапружений графік екскурсій. Вибір турів багатий – це поїздки  до замків Франції, Риму, Венеції, Німеччини чи Великобританії. Також,  ті хто планують шопінг будуть у захваті.

Серед країн в які популярні екскурсійні тури є не тільки країни Європи а і Північна та Південна Америка, а також можна розглядатиподорожі Азією, Африкою. Дуже подобаються туристам комбіновані авіатури, це коли з екскурсіями об’єднано пляжний, оздоровчий, спортивний чи освітній види відпочинку.

Ще один вид екскурсійних турів –  це каскадні тури. Такі тури мають  ряд переваг:  гарантований виїзд (навіть за наявності одного туриста);вартість туру не залежить від кількості осіб; виїзд на екскурсії із готелів. Тому такі екскурсії завжди набираються.

То ж ми знайдемо самий найкращий із варіантів екскурсійного відпочинку, який підійде саме для вас! Замовити тур ви можете, скориставшись нашими контактами на сайті.