ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ЛІКУВАЛЬНІ ТУРИ

Оздоровчий туризм – сучасний популярний різновид оздоровчого відпочинку. Він поєднує в собі відпочинок в Україні, або за кордоном і проходження лікувально-профілактичних процедур.  Найрізноманітніші лікувальні тури – до Закарпаття, Європи, Африки, Азії, на термальні, бальнеологічні курорти. Тури  на Мертве та Червоне, Середземне та  Адріатичне моря з повним комплексом Welness та SPA-процедур.Лікувальні тури –  це можливість оздоровлюватися в гарних і престижних санаторіях, в яких надають кваліфікованими фахівцями послуги з лікування за спеціально рекомендованого дієтичного харчування, застосування грязьових ванн, мінеральних вод, різні обгортання і просто приємні та розслаблюючі  масажі.В сучасних умовах досить актуальні  SPA- курорти з фітнес програмами, з особливим підходом до кожного клієнта.

Всім відомі цілющі властивості  мінеральних вод Західної України. В поєднанні чистого повітря гір та лісів дає високий коефіцієнт оздоровлення та гарного самопочуття.Наші курорти: Трускавець, Моршин, Східниця, Солотвине,Берегове та інші.

Перевага лікувально оздоровчого відпочинку за кордоном в тому, що новітні технології в галузі оздоровчих косметичних комплексів забезпечують молодість і здоровий вигляд на довгий період.  Лікувальний тур можна забронювати в будь-яку пору року з відповідним кліматом і комплексом процедур, які більше підходять.

Сучасний оздоровчий туризм – подорож з можливістю відвідати нову країну і скористатися такими послугами:купання в термальних джерелах;  різноманітні види масажів,  аюрведичні сеанси; SPA-процедури; питне лікування.До прикладу: популярні серед туристів оздоровчі тури в Європу. Відомі курорти, де пропонують якісне оздоровлення і СПА: Карлові вари в Чехії. Курорт з гарячими мінеральними джерелами. Купальня Сечені в Угорщині з “басейном із сюрпризами”, (з дна б’ють струмені повітря). Також послуги SPA-центрів, сауни, міні-басейни з термальними водами. ВБудапештіє найбільша термальна купальня в Європі, де лікувальна вода температурою 70 градусів Цельсія. Італійський Монтекатіні – Терме, відомий  європейський курорт з термальними водами, розташований в Тоскані. Оздоровчі процедури, які тут надають: мінеральні ванни, термальні грязі, масажі, кріотерапія, ефективний курс косметичних процедур.

І ось таких варіантів є багато.

Ми допомагаємо підібрати для вас тури, які орієнтовані на лікування і профілактику здоров’я, з нами ви зможете приємно відпочити і отримати якісне лікування від відомих фахівців.

Замовити оздоровчі тури в Європу можна за контактами, вказаними на сайті.