ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

КРУЇЗИ

Круїз досить  цікавий і насичений тур. Його можна віднести до елітного типу турів. Це просто вир пригод. Такий тур дарує особливі враження, туристи мають  унікальну можливість за короткий часпобувати в різних країнах і побачити місця, навіть ті, які звичайними автобусними чи авіатурами не доступні. Тут обов’язково з’являться нові знайомства і веселе проведення часу гарантоване. Високий сервіс і вишукана атмосфера – основні прикмети ідеального круїзу.Морські круїзи дуже популярні серед європейців та американців. На наших теренах це порівняно молодий напрямок, який розвивається.

Борти лайнерів – це можна сказати, повноцінні готельно – розважальні комплекси з відповідними категоріями у своєму сегменті.  На бортах є все: джакузі та сауна, солярій, косметичний салон і масажний кабінет, перукарня, бібліотека, казино,  зал ігрових автоматів, , може бути декілька барів, цілий нічний клуб, або просто дискотека, магазини безмитної торгівлі, кінотеатр, центр дитячих розваг , дитячі кімнати, плавальні басейни і навіть басейни з аквапарками, різноманітні майстер-класи по танцям та готуванню страв, також спортивні розваги і ще багато іншого.Вечірні програми їх розмах залежить від класу круїзного лайнера, але в будь-якому випадку вони точно вразять навіть самих вибагливих. При пакуванні валізи в такий тур потрібно покласти не лише вільного стилю одяг, а й офіційного та урочистого стилю. Круїзні тури дають можливість туристам вигуляти свої неймовірні вечірні вбрання.

Різноманітність круїзів існує на будь – який смак. Досить популярні  і з помірною вартістю, морські круїзи Середземномор’я; більш насичені і тривалі, круїзи по країнах Карибського басейну, круїзи вздовж берегів Азії, круїзи по Арктиці.

Де б ви не були, в якому б круїзі– на усіх лайнерах все пристосовано для найкращого відпочинку, не буде коли нудьгувати!

При виборі круїзного туру слід знати, що вцінукруїзів включено – проживання в каюті, повне харчування, портові збори, всі або певні розваги. Додатково оплачується авіапереліт та віза, якщо потрібна. Безумовно, якщо ви вирішите звернутися до нас за допомогою, ми з радістю організуємо до вашого вибору всі країни, які б ви хотіли відвідати, актуальні пропозиції турів, дати, авіа перевезення  та всього іншого, необхідного для  повноцінного вибору відпочинку.Круїзи потрібно замовляти завчасно за місяць-два і більше, щоб обрати найкращі місця і щоб встигнути зробити візу.

Білосніжні лайнери курсують по морям, океанам. Вздовж берегів з містами, з краєвидами гір, лісів, палаців, веж, а в вечірні години, все сяє в вогнях нічного життя планети.  Незабутні світанки та заходи сонця. Кожного ранку можна прокинутися в новому місті чи країни, знайомитися з їхньою культурою, історією.

Ми будемо дуже раді, якщо ви нам довірите підбір найкращого круїзу для вас!  Для замовлення круїзу ви можете скориставшись контактами у нас на сайті.