ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ

За останні роки тема про навчання за кордоном набула великої популярності серед молоді України. Шукати кращих можливостей посприяв соціально-економічний стан та великий показник безробіття в країні.
Досить лояльні вимоги, перспективи та саме не дороге по вартостінавчання в вищих навчальних закладах, серед європейських країн, пропонує нам Польща. Навчання в Польщі має свої переваги для майбутніх студентів. Мова йде не просто про отримання міжнародного диплому, а насамперед можливість, завдяки цьому диплому, працевлаштування за фахом. Разом з тим це і вивчення декількох іноземних мов з практикою спілкування; знайомство з культурою іншої країни; можливість отримати громадянство; перспектива постажуватися в інших країнах світу.
Центр польської освіти UP-STUDY вже досить багато років є офіційним представником приймальної комісії польських університетів в Україні. Кожен університет був ретельно перевірений польською командою спеціалістів компанії UP-STUDY та відібраний, як перспективний для українських студентів. Всі університети-партнери мають III-IV рівень акредитації та рішення Міністерства освіти Польщі про прийом іноземців. Оптимізація процесів вступу за програмою дає змогу нашим абітурієнтам вступати дешевше.
Ми завжди поруч з нашими абітурієнтами на всіх етапах , це: підготовка та оформлення документів; процес вступу; вивчення польської мови; підбір житла; візова підтримка; організований виїзд; поселення та багато іншого. А ще ми завжди підтримуємо дружній зв’язок з усіма нашими студентами, які вже навчаються.
Ознайомитися детально з інформацією та зареєструватися на безкоштовну консультацію можна за посиланням: https://up-study.ua/