ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

Договір оферти

Публічний договір оферти на надання туристичних послуг

Загальні положення

Турпакет (тур) – це комплекс туристичних послуг, до складу яких в ходять: транспортний облуживание (авіа / автобус), трансфери, розміщення, вбрання харчування, страхування.

Туроператор – це «виробник» комплексу туристичних послуг (турпакета), який реалізує його через турагентства. Туроператор надає туристичні послуги і несе відповідальність за їх якісне надання і виступає основним відповідачем в разі невідповідності і порушень під час надання даних послуг.

Турагенство (турфірма) – це реалізатор турпакет. Надає консультації з підбору і оформлення, а також реалізацію туристичного продукту (турпакета) кінцевому споживачеві (Клієнту). Турагент не “виробляє» тур і не несе відповідальності за якість послуг, що в ході туру послуг, але відповідає за повноту і своєчасність надання інформації про турпакет, а також видачу документів.

Система online бронювання – це комплекс даних, розташований на сайті, atlantic-tour.com.ua який дозволяє клієнтам системи здійснювати операції пошуку, бронювання та оплати турпакета.

Клієнт – повнолітня особа, яка здійснила бронювання турпакетів в Системі online бронювання atlantic-tour.com.ua

Бронювання турпакетів на сайті www.atlantic-tour.com.ua здійснюється на підставі цього договору оферти між користувачем системи online бронювання (далі «Клієнт») і компанією «ФОП Уманець О.Д.» (Далі «Система бронювання»).

Фактичне бронювання замовлених послуг та їх оплата здійснюється тільки після прийняття Клієнтом умов цього договору оферти.

Зобов’язання сторін:

Система бронювання несе відповідальність:

 • за коректне і своєчасне бронювання у Туроператора замовленого Клієнтом туру;
 • за своєчасну оплату Туроператору коштів, отриманих від Клієнта;
 • за своєчасне інформування Клієнта про будь-яких можливих змінах в замовному турі;
 • за своєчасну виписку всіх документів і передачі їх Клієнту в електронному вигляді;
 • за виконання замовлених додаткових послуг.

Система бронювання НЕ несе відповідальності

Якщо Клієнт не може скористатися турпакетом в силу особистих причин, які не є наслідком впливу Ситеми бронювання.

У разі виникнення форс-мажорних обставин, таких як:

 • зміни конфігурації повітряного судна;
 • затримка і перенесення рейсів;
 • зміни номерів рейсів, технічні поломки та механічні пошкодження літаків / автобусів, закриття аеропортів / вокзалів, викликані екстремальними погодними умовами, страйками, війнами і т. д.,

А також іншими незалежними від системи бронювання причинами.

Якщо Клієнт не встиг отримати закордонний паспорт до моменту початку туру, або паспорт є недійсним / неправильно оформленими, що створює неможливість скористатися турпакетом.

Якщо готелі, готелі, хостели та ін. Виробляють ремонтні роботи на території або в будівлі. Готель залишає за собою право змінювати види послуг і час їх надання в залежності від сезону і погодних умов без попереднього повідомлення.

Якщо в результаті виникнення раптових хвороб або нещасних випадків, Клієнт поніс матеріальні витрати, покриття яких не забезпечується страховим полісом

Якщо відбулися зміна, перенесення або затримки часу вильоту авіарейсів в межах однієї доби.

Якщо проведена оптимізація польотної програми туроператорами.

Якщо турист замовив і / або скористався додатковими послугами від системи atlantic-tour.com.ua, то умови додаткових послуг вступають в дію понад вищенаведених умов договору оферти і умов договору з туроператором про відповідальність сторін.

Клієнт несе відповідальність.

Відповідальність за правильність написання паспортних даних туристів латинськими буквами в повній відповідності з їхніми закордонними паспортами.

За наявність і дійсність всіх документів, необхідних для подорожі за кордон України (закордонний паспорт, страховка, віза та інші дозволи), відсутність яких може перешкодити Клієнту скористатися замовленим турпакетом.

У разі депортації Клієнта з зарубіжної держави, в зв’язку з відсутністю у нього необхідних для перебування на території цієї держави документів, всі пов’язані витрати з депортацією Клієнт несе самостійно.

Бронювання турпакетів і оплата коштів.

Бронювання туру у туроператора проводиться тільки після отримання 100% передоплати від Клієнта та введення паспортних даних туристів.

Передоплата здійснюється банківською карткою на захищеній сторінці еквайрингу, комісія відсутня. Засоби блокуються і списуються тільки після підтвердження туру.

Туроператор здійснює підтвердження туру від 30 хвилин до 5 діб. Якщо Туроператор не підтвердив Тур – це передоплата розблокується і повертається Клієнту протягом 72-х годин.

Якщо клієнт відмовляється від туру після підтвердження туру туроператором – передоплата не повертається.

Скасування бронювання турпакетів і повернення коштів

Якщо Клієнт не здійснив повну оплату за Турпакет, або в разі відмови від виконання цього Договору Турист сплачує Туроператору через Агента штраф у таких розмірах:

 • – за відмову від поїздки в терміни 30-21 день до початку подорожі – 30% загальної вартості туристичних послуг;
 • – за відмову від поїздки в терміни 20-15 днів до початку подорожі – 60% загальної вартості туристичних послуг;
 • – за відмову від поїздки в терміни 14-8 днів до початку подорожі – 90% загальної вартості туристичних послуг;
 • – за відмову від поїздки в терміни 7-1 днів – 100% загальної вартості туристичних послуг;
 • – при відмові від поїздки, що припадає на високий сезон – 100% вартості туристичних послуг;
 • – при відмові від замовлення, по «ранньому бронюванні – 100% вартості туристичних послуг;

Наведений розмір витрат може бути змінений.

Розмір виплат, що зобов’язаний сплатити Турист, залежить від домовленостей Туроператора з партнером по організації туру. Якщо партнером Туроператора встановлений інший розмір витрат, ніж передбачено умовами даного договору, Турист зобов’язаний оплатити зазначені витрати, надані партнером, з урахуванням інших положень цього договору. Для з’ясування розміру можливих витрат Турист має право здійснювати запити до Турагенту.

Якщо турист замовив і / або скористався додатковими послугами від системи atlantic-tour.com.ua, то умови додаткових послуг вступають в дію понад вищенаведених умов договору оферти і умов договору з туроператором про скасування бронювання турпакетів і повернення коштів.

Юридична інформація

ФОП Уманець Олена Дмитрівна

Код ЄДРПОУ: 2789911949

Місцезнаходження: 25006, м. Кропивницький, вул. А. Тарковського, 55/77

Поштова адреса: 25006, м. Кропивницький, вул. А. Тарковського, 55/77

Номер рахунку: IBAN  UA363052990000026005015100443

Тел .: (0522) 24 55 82

e-mail: atlantictour2017@gmail.com