ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ІЗРАЇЛЬ

 В Ізраїлі є кілька зон для цілорічного відпочинку і лікування з рідкісним поєднанням унікальних природних факторів. Ці курорти користувалися міжнародною популярністю ще в давнину. Йдеться про гарячих мінеральних джерел Тверії, розташованих на березі озера Кінерет, і групі лікувальних джерел на Мертвому морі, які зціляють щорічно тисячі людей. Дуже популярні курорти Ейлат на Червоному морі і курорт Нетанія на Середземному морі.

Ізраїль пропонує курортний відпочинок.
Ізраїль позиціонує себе як курортний напрямок. Кордони країни омиваються Середземним, Червоним і Мертвим морем. Курорт Ейлат пропонує, крім пляжного відпочинку, хороші можливості для дайвінгу. А курорт Мертве море – натуральне spa, де для омолодження і лікування не потрібні ніякі спеціальні дорогі процедури. Ізраїль-країна з різноманітними курортами, готова приймати туристів в будь-який час року. Адже навіть взимку в найпівденнішій точці Ізраїлю Ейлаті температура тримається на рівні + 25 ° C.

Курорт “Ейлат”  

Курорт Ейлат, що розкинувся на південному краю Ізраїлю на березі Червоного моря, став широко відомий як чудове місце відпочинку і туризму, особливо для любителів моря і сонця. Воно тут кожен день, а море постійно тепле: влітку +25, взимку +21. Так що курортний сезон і купаніездесь – цілий рік! Курорт Ейлат пропонує насолоджуючись плаванням, аквалангами, віндсерф, яхтами і вітрильними човнами. Можна милуватися фантастичною красою коралових рифів, міріадами різнокольорових тропічних риб крізь прозоре дно екскурсійного катера або перебуваючи у підводному човні, або з підводної обсерваторії. Курорт Ейлат славиться також відмінною морською риболовлею на тунця, барракуду та інших великих риб. Організовуються захоплюючі екскурсії і сафарі на джипах і верблюдах в пустелю Негев.

Курорт “Нетанія” 
Курорт Нетанія називають Ізраїльської Рів’єрою. М’який субтропічний клімат, оксамитовий пісок багатокілометрових пляжів, чудові готелі, які стоять біля моря, по сімейному затишне містечко з численними ресторанами та кафе прямо на вулиці, магазинчиками і лавками – все це Курорт Нетанія. У готелях прекрасний сервіс, комфорт, а по телевізору демонструються російські програми ОРТ, РТР і НТВ. Курорт Нетанія – відмінне місце для сімейного відпочинку. Курорт Нетанія – найкраще місце для туристів, що здійснюють екскурсії по всьому Ізраїлю.

Курорт “Тверія ” 
Курорт Тверія складається з невеликого старовинного містечка, відомого ще з біблійних часів, Тверія і околиць. Курорт Тверія зручно розташувався на березі озера Кінерет (Галілейське море), серед мальовничих гір, пагорбів і долин Галілеї. За Біблією, саме тут Ісус ходив по воді. Тут же він виголосив Нагірну проповідь. Круглий рік в Тверію з’їжджаються паломники, і не тільки вони: місто славиться своїми сірководневими джерелами, відомими з давніх часів. М’який клімат, благодатна природа, термальні джерела, сучасні першокласні готелі перетворили місто в популярний курорт і великий лікувальний центр. Зараз уздовж берега озера розташовані готелі, багато з яких мають лікувальні бази. Тут успішно проводиться лікування судинних, ревматичних і посттравматичних захворювань. Туристів і паломників особливо приваблює в Тверії близькість до Назарету і до інших святих місць, де починалося месіанське служіння Христа. У Тверії та в сусідніх містечках безліч цікавих пам’яток старовини, що нагадують про часи Стародавнього Ізраїлю, Древнього Риму, походів хрестоносців; тут розташовані знамениті храми, церкви, синагоги.

Комплекс-курорт “Carmel Forest Spa Resort”
Особливої ​​згадки гідний величезний комплекс Carmel Forest Spa Resort 5 * недалеко від Хайфи. У ньому є всі умови для відпочинку: зелений гай, вид на гору Кармель і Середземне море. Територією в кілька сотень гектарів розкидані двоповерхові бунгало. Тут же на території знаходиться великий спа-центр, де після консультації з лікарем можна влаштувати собі “антистрес” або “антицеллюлит”.

Курорт “Мертве море”
Мертве море розташоване на схід від Іудейської пустелі, в самому низькому місці світу. Це популярний курорт Ізраїлю і дуже комфортабельне місце для відпочинку. В Ейн Бокек і Неві Зоар сучасні готелі. Готелі Курорту Мертве море роблять упор на створення сучасних цілюще-косметичних лікарень СПА з використанням мінеральних вод та грязей. Гості відпочивають, розслабляються, знімають напругу і заодно проходять курс лікування під наглядом кваліфікованого персоналу в лікарнях курорту Мертве море.