ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

Великобританія

Навчання в Англії – це найкраща інвестиція в майбутнє своєї дитини. Навчання у Великобританії дає можливість отримати як знання, так і важливі життєві навички. Розуміючи, яку перевагу має навчання в Великобританії, все більше батьків відправляють своїх дітей здобувати освіту в Англії.
Дорослим навчання в Англії дає можливість покращити англійську мову за короткий термін або отримати освіту за бажаною спеціальністю.
Study England пропонує навчання в Англії з широким вибором програм: це і мовні курси в Шотландії, і вищу освіту у Великій Британії. На сайті ви знайдете конкретні рекомендації по вибору програми навчання в Англії. Ми пропонуємо цікаві варіанти навчання в Англії, гармонійно поєднують потрібні знання та незабутні враження.
Курси англійської мови.
Study England пропонує різні програми навчання англійської в Англії: можливе навчання в Лондоні, Оксфорде, Кембриджі і інших містах Великобританії. Навчання в Англії також може відрізнятися інтенсивністю курсу та різних аспектів програм навчання.
Навчання в Англії – приватні школи.
Ми пропонуємо навчання в Великобританії для школярів у престижних приватних школах-пансіонах. Широко відомий факт, що навчання в Великобританії є кращим в світі, що дає можливість дитині зробити важливий крок у побудові успішної кар’єри.
Навчання в Англії – університети. Ми організовуємо надходження до всіх ВНЗ Великобританії за різними спеціальностями. Освіта в Великобританії можна отримати такими напрямками як юриспруденція і економіка, фінанси і реклама. Всупереч стереотипу про консерватизм навчання в Великобританії, сьогоднішнє навчання в Англії дуже сучасно і використовує самі переклади тенденції світу освіти. Ми з радістю порекомендуємо навчальні заклади, якщо ви захочете вступити на навчання до університету у Великобританії, орієнтуючись на ваші потреби та побажання. Ми також допоможемо вам з надходженням і організуємо поїздку для отримання навчання в Англії.
Бізнес навчання в Великобританії.
Ми організовуємо вивчення англійської язика в Англії в невеликих групах і в перевірених школах, що мають великий досвід роботи з діловими людьми. Під час навчання в Великобританії ви також можете вибрати спеціалізовану програму: англійська для фінансистів, юристів і інші напрямки. Якщо у вас вже є мовна база, навчання в Англії допоможе вам знати мову досконало. Якщо у вас тільки базовий рівень знання англійської мови – навчання в Великобританії дозволить досягти значного прогресу за короткий термін.
Практика + навчання в Англії. Ми пропонуємо програми освіти в Англії, під час яких навчання в Великобританії поєднується з практикою за обраною вами спеціальністю. Перша половина програми навчання в Англії має на увазі вивчення англійської мови, а друга половина – проходження практики в британській компанії. Практика дозволить закріпити навички спілкування англійською та отримати цікавий досвід роботи, що робить програму навчання в Великобританії подвійно ціннішою.
Навчання в Англії – сімейні курси.
Ми пропонуємо програми навчання в Англії дітей разом з батьками. Дані програми навчання в Англії пропонуються британськими школами вже довгий час і отримали заслужену популярність. Навчання проходить в різних групах: дорослі та діти окремо, але одночасно в одній школі. Сімейні курси навчання в Великобританії дають можливість поєднати приємне з корисним: отримати якісну освіту і відпочити, подивитися Англію.
Навчання в Лондоні – докладніше про можливості навчання в столиці Англії.
Освіта в Англії – переваги
  • Навчання у Великобританії – це престижно. Сьогодні все частіше молоді люди прагнуть здобути освіту у Великій Британії. Їх приваблює перспектива зробити успішну кар’єру – як за кордоном, так і в своїй країні.
  • Навчання в Англії дуже високої якості. Багато студентів, навчаючись в британських університетах, відзначають високу кваліфікацію викладачів та найсучасніше обладнання.
  • Навчання в Англії дає прекрасну можливість вирости культурно і розширити кругозір.
Можемо зробити висновок, що навчання в Англії – це можливість отримати якісну освіту і забезпечити блискуче майбутнє собі і своїм дітям.
Вартість програм уточнюйте у наших менеджерів!