ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ

Націлена в майбутнє, з сучасними містами, височезними хмарочосами, швидкісними магістралями країна Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ). Безтурботні  пляжі сонце круглий рік, розкішні палаци-готелі на узбережжі Персидської затоки та Індійського океану і в містах, зведених серед пустелі і моря, вражають своєю сміливістю винахідливістю архітекторської думки.

Футуристичні міста, у більшості  з урбаністичними пейзажами,  насичені величезними розважальними, торгівельними  центрами мають вигляд,  ніби кадри з фільмів про майбутнє. З усього відомо і зрозуміло ОАЕ – це дуже динамічна,  розвинена країна. Така молода душею країна і все ж дуже серйозно дотримується своїх релігійних і суворих традицій. Один із самих важливих аспектів – це дійсно суворий контроль безпеки в країні і дотримання правил поведінки в місцях загального користування.

Географічно Об’єднані Арабські Емірати розташовані  в північно-східній частині Аравійського півострова і межує з Саудівською Аравією, Султанатом Оман також сусідом є Катар. Клімат тут гарний для відпочинку цілий рік, але є період  дуже жаркий з червня по вересень. В зимові місяці дуже тепло тільки дещо прохолодніші ночі.  Сладається країна з семи еміратів (регіонів) це :

Абу-Дабі,  Дубай,  Шарджа, Аджман, Умм Аль Кувейн, Рас  Аль  Хайма, Фуджейра.

Столиця ОАЕ місто Абу-Дабі. З основного населення тут лише 15% корінні жителі  вся решта це вихідці з інших країн Азії, Африки, Європи.  Державна релігія іслам, але тут з повагою ставляться до інших віросповідань і не забороняється їх святкування, якщо це не порушує громадський порядок. Місцева валюта – дірхам і до речі  багато послуг на курортах оплачуються саме в дірхамах.

Щорічно приваблюють Арабські Емірати великий потік туристів з усього світу. Тут дійсно різноманітний відпочинок, окрім купання в морі та заняття дайвінгом, можна поплавати з акулами, навчитися виловлювати перлини, покататися верхи на конях по пустелі, пригнути з парашютом, покататися на яхті чи відправитися в вечірню прогулянку на катері з музикою по каналу Марини вздовж сяючого вогнями Дубай. Дійсно все що пропонують тут – просто розкішно і все справляє враження і залишає місце для ще. Адже осягнути всі пропозиції за одну поїздку не виходить, тому сюди вам захочеться повернутися знову і знову. Кожний з Еміратів має свої особливості і багато готелів з великим спектром послуг для вас.

Ми знаємо, який саме відпочинок в ОАЕ вам запропонувати, тому звертайтеся до нас і отримаєте консультацію, підбір тура та якісний відпочинок. Замовити тур Вам зручно буде скориставшись контактами на сайті.