ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ТРУСКАВЕЦЬ

Трускавець вважається найпривабливішим і воістину чудотворним бальнеологічним курортом Східної Європи.
Зручне місце розташування, чудова природа, м’який клімат. Все це ви знайдете в Тускавце – мальовничому місці на північ від передгір’я Східних Карпат. Курорт потопає, в прямому сенсі слова, в оточенні мальовничих пагорбів, покритих густими хвойними і листяними лісами. А який чудовий тут повітря, не дарма Карпати називають “легенями Європи”! Між долинами гірських річок Вишниця і Воротіще розташована балка з джерелом цілющих мінеральних вод.
Так само Трускавець знаменитий ще й тим, що на його території розташовуються 14 джерел мінеральних вод, основна серед яких – знаменита “Нафтуся”.Ця вода містить велику кількість адаптогенна, істотно підвищують імунітет організму. Крім того, вона надає благодійний вплив на печінку, нирки та інші системи травлення.
У санаторіях Трускавця ви зможете прийняти лікувальні сольові ванни, що сприяють поліпшенню роботи серцево-судинної системи, суглобів і м’язової тканини.
На відстані 4 км від Трускавця знаходиться знамените родовище “гірського воску” – озокериту. Воно містить 85% світового запасу природного парафіну. Його унікальні цілющі властивості використовують при теплотерапевтіческіх процедурах, таких як аплікації парафіну, озокеритотерапія, засновані на використанні цих природних багатств.
Основні терапевтичні властивості озокериту, полягають в значному посиленні периферичного кровообігу і обміну речовин, що надає антисептичну і протизапальну дію на організм. Підсилює гемодинаміку в хворому організмі.

Так само на території Трускавця і околиць перебувають джерела

“Марія”, “Софія” – шлунково-кишковий тракт.
“Броніслава” – лікування верхніх дихальних шляхів.
“Юзя” – доброчинно впливає на шкіру.

Сіль “Барбара” , конкурент знаменитої Карлово – варской солі. Лікувальні властивості якої істотно впливають на захисні сили організму, підвищують імунітет.

 Використовуючи всі ці природні фактори,

  •  Хвороби нирок і сечовивідних шляхів (хронічний пієлонефрит, цистит, сечокам’яну хворобу з утворенням і відходженням каменів, вроджені аномалії нирок, хронічний простатит в стадії ремісії, сечокам’яні діатези;
  • Бодезні органів травлення (хронічні гепатити, холецистит, жовчнокам’яна хвороба, дискінезії жовчних вивідних шляхів, латентна форма хронічного панкреатиту без схильності до частих загострень, хронічні колітиі ентероколіти поза загостренням;
  • Порушення обміну речовин (ожиріння, цукровий діабет);
  • Захворювання органів дихання (хронічні бронхіти, ларингіти і фарингіти, бронхіальна астма, трахеїт, тонзиліт);
  • Захворювання серцево-судинної системи (атеросклероз, гіпертонія, ішемічна хвороба серця);
  • Захворювання шкіри (алергічні дерматити, екзема, псоріаз, лишай, себорея);
  • Захворювання опорно-рухового апарату (остеохондроз, кіфосколіоз, колагеноз, ревматизм, парези, неврити, плексити);
  • Стану вторинних імунодефіцитів.