ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ВЕСІЛЬНІ ТУРИ

Весілля — це дуже важлива подія в житті для кожної пари. Прекрасне поєднання цієї події з відпочинком в якомусь романтичному місці з неймовірним пейзажем однієї з  тропічних країн, замість запаморочливих весільних приготувань і величезних матеріальних  трат, суцільної метушні і безкінечних хвилювань.

Весільний тур– здійснення мрії про  ідеальне проведення  дня весілля, яке запам’ятається, як найяскравіша подія в житті закоханих. В цілому, так можна запровадити початок родинної традиції — кожного року зустрічати річницю, подорожуючи в європейські та екзотичні країни.

До весільної подорожі потрібний особливий підхід. Вибір країни, умови та місцерозміщення. Обов’язково має бути особливий готель, розташований в мальовничій місцевості з неймовірними краєвидами. Розглядати можна не тільки виключно офіційний весільний тур із запрошеними гостями, замовленим рестораном на певну кількість людей, весільним авто чи яхтою.          Можна просто обрати для відпочинку тур і на один з днів тура замовити весільну церемонію. Весільна церемонія може бути: символічною, офіційною, а ще і обрядом  вінчання. Молодята можуть бути в такому турі і лише в двох без зайвих свідків (родичів, друзів, просто знайомих і колег), такий собі романтичний вікенд, або довготривалий відпочинок, медовий місяць.

Офіційні церемонії можна влаштувати лише в деяких державах. Неофіційне весілляорганізувати просто в будь-якій екзотичній чи європейській країні.

До речі, для тих, хто ще на етапі стосунків, коли тільки готуєте освідчення коханій людині,  ми можемо допомогти в організації цього питання в одному з романтичних турів.

Якщо вас цікавить детальна інформаціяі вам потрібно замовити весільний тур своєї мрії, звертайтеся до нас за вказаними контактами на сайті.