ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ПЛЯЖНІ ТУРИ

Пляжний тур – це в розумінні більшості, відпочинок  для душі і тіла.

Сплановані відпустки в теплі краї де є головне –  море + пляж = ідеально.

А якщо додамо сюди пальмові алеї, аромати квітів і фруктів, трохи пейзажів гір та лагідного сонця, басейн і смачні коктейлі?

Ну ось, ви вже уявили і посмакували, який він пляжний відпочинок.

Про цей тип тура можна довго розповідати і об’єднувати додатково з іншими. Наприклад:  з екскурсійними турами, оздоровчими, бальнеологічними, шопінг турами, весільними і т.д.

Взагалі пляжний тур залежить від ваших можливостей, обраної країни, пляжу (пісок, галька, платформа), категорії готелю і об’єму послуг, які там пропонують, і з ким ви плануєте у відпустку.

Багатий вибір країн, що пропонують нам якісний сервіс відпочинку на морі влітку, доволі багатий.  Це курорти Європи та курорти екзотичних країн Азії та Південної Америки, Африки.

Пляжний  відпочинок – це самий найпопулярніший вид туризму. Він підходить для всіх.

Сім’ї з дітьми знайдуть для себе багато розваг та користі для здоров’я малечі. Парам та молоді – романтика і екстрім, нічні розваги, шопінг. Для людей поважного віку спокій, тепло та рівновага. А також для категорії  VIP є курорти з високим рівнем готелів та сервісу.

Пропонуємо вам широкий асортимент турів з відпочинком на морі з вильотами з Києва та інших міст України. Зможемо підібрати тур на море виключно виходячи з ваших побажань.

Країни, які пропонують відпочинок майже круглий рік:  Єгипет, Об’єднані Арабські Емірати, Домініканська Республіка, Мексика, Таїланд, Шрі-Ланка, Мальдіви, о. Занзібар. Ці країни казкової краси, екологічних пляжів, багатої природи і фауни, лазурового кольору води, найвищого сервісу.

Серед сезонних найпопулярніших напрямків.Улюблена і доступна Туреччина з турами на її яскравітри моря.  Далі Греція з великим вибором островів (Кріт,Санторіні , Родос, , Корфу та інші) з красивою природою і цікавою екскурсійною програмою, Італія, Іспанія, країни Балканського півострова (Албанія, Чорногорія, Хорватія).

Туризм в цих країнах надзвичайно розвинутий, тому ви завжди маєте вибір гарячих турів.