ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

КАРЛОВІ ВАРИ

Коли король чеський і імператор римський Карл IV заснував Карлові Вари, він не міг собі уявити, що курорт досягне всесвітньої слави. Протягом шести століть він переживав розквіт і в другій половині 19 століття досяг вершини своєї слави. У цей період Карлові Вари здобули своє архітектурне обличчя, повне чарівності в розкішному обрамленні навколишньої природи. Цей казкове місто-курорт затишно розташувався в мальовничій долині, оточеній Крушними горами у злиття двох річок – Теплі і Огрже.

Карлові Вари – місто романтичної архітектури і прославлених колонад з їх цілющими джерелами, всесвітньо відомий курорт і місце спокійних прогулянок по дрімучих лісах, місто концертних і виставкових залів, кінофестивалів, місто конгресів і громадських зустрічей, гостинних санаторіїв, затишних ресторанів і кафе, місто спортивних подій, знаменитих гостей і цікавої історії.
І однак (одначе) основною причиною відвідування курорту з року в рік любителями елітного відпочинку є ефективність класичного курортного лікування в Карлових Варах, яке вдосконалюється тут вже протягом шестисот років. Цей знаменитий казкове місто-курорт був заснований в XIV столітті імператором Карлом IV за переказами після його полювання на оленя. У 1370 році місто отримало привілеї королівського міста, і вже в кінці XVI століття тут існувало близько 200 курортних будинків. Тут лікувалися такі відомі люди як: Петро I, польський король Фрідріх Август Сильний, І.В.фон Гете (відвідав К.В. 13 разів протягом 1785 по 1823 г), І. С. Бах, Н. Паганіні, Ф .Шопен, М. В. Гоголь, Ф. Ліст, Л.ван Бетховен, К.Маркс, І.С. Тургенєв, А. Дворжака, і багато інших.
Серед незаперечних переваг прославили Карлові Вари на весь світ, його унікальні мінеральні джерела, які забезпечують таку популярність лікування в Карлових Варах. Зараз на поверхню виходять 12 цілющих джерел, подібних за хімічним складом, але мають різний зміст вуглекислого газу і температуру від 40 до 72 градусів Цельсія. Курорт дуже популярний серед туристів усього світу. Поєднання “гірського” клімату, висококваліфікованого обслуговування лікарями, унікальних джерел мінеральних вод, цілюще позначається на лікуванні або профілактиці захворювань. Курортне лікування в Карлових Варах тут має дуже давню, безперервну і постійно розвивається традицію, славу якої завоювали видатні лікарі. Лікування в Карлових Варах полягає в унікальній комбінації питного лікування на джерелах, ванн та інших процедур,
Розташування недалеко від кордону з Німеччиною дозволяє туристам виїжджати на екскурсії в Дрезден і ін. Міста з Карлових Вар. Чехія невелика країна і тому перебуваючи на лікуванні, у вільний час, можна відвідати низку екскурсій: замок Локет, Прага (кілька маршрутів), замок Карлштейн, “співучий” фонтан в Маріанські Лазні, замок Кржівоклад і багато, багато іншого.