ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

МАРІАНСЬКІ ЛАЗНІ

Маріанські Лазні – наймолодший, але другий за величиною курорт так званого “курортного трикутника” Чехії.

Маріанські Лазні знаходиться в 48 км на південний захід від Карлових Вар, на висоті 630 м над рівнем моря.
Майже всі будинки і санаторії побудовані в стилі італійського новоренесанса. Курорт оточений лісами з численними туристичними стежками, що ведуть до багатьох цікавих місць та пам’яток.
Мінеральні джерела були відомі тут вже в 16 столітті. Курорт отримав статус міста в 1866 р
Історичний центр міста, що складається з санаторіїв, готелів і лікувальних установ з джерелами, сконцентрований навколо чарівної колонади 1889 р місті є близько 40 лікувальних джерел, що дають позитивний ефект при лікуванні порушень процесу метаболізму.

Маріанські Лазні – це місто-курорт, що спеціалізується на захворюваннях нирок, сечових шляхів, рухового апарату, неврологічних розладів дихальних шляхів, обміну речовин, ендокринних і онкологічних захворювань.
Жоден інший курорт в світі не має таку багату шкалу лікувальних джерел. На відміну від карловарських джерел, це – холодні води неглибокого залягання. У самому місті їх 40, в околицях – близько 100.
Всі джерела відносяться до холодних кислих мінеральних вод з температурою 7-10 градусів С, з середнім і високим ступенем мінералізації і відносно високим вмістом заліза.
За хімічним складом вода джерел переважно трьох типів: лужно-солона з наявністю глауберової солі, вуглекислий залозиста і проста кисла вода. Ці води використовуються для пиття, інгаляцій і ванн.
Поряд з мінеральними джерелами для лікування використовуються поклади лікувальних грязей поблизу курорту і потужне джерело природного вуглекислого газу (газ Марії).