ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ТАЇЛАНД

Таїланд – королівство, яке вміє втілювати в реальність багаточисленні казкові уявлення сучасних мандрівників. Тут в іншій частині планети все по іншому  і не звичайно,  і ці особливості роблять Таїланд бажаним для різних категорій туристів, для різних цілей подорожей , для відпочинку в будь-яку пору року. Поїздка в Таїланд – це не тільки подорож до моря та сонця, а і знайомство з великою стародавньою цивілізацією. В цій країні можна повеселитися в шаленому вирі свят і карнавалів або відпочити в тихому зручному бунгало на узбережжі одного з островів. Тут розважитися може кожний навіть самий вибагливий турист.

Королівство Таїланд знаходиться в Південно- Східній Азії і практично на однаковій відстані від Індії і Китаю, займаючи середню частину Індокитаю і вузький півострів на півдні. Таїланд має територію, приблизно рівну Франції, а на карті за формою трохи нагадує голову слона з довгим хоботом. Клімат тут жаркий цілий рік. З травня по вересень тут сезон дощів, то ж вдалим часом для поїздки можна вважати період з жовтня по квітень, температура не надто жарка.

Столиця Таїланду місто Бангкок. Місто славиться своїм насиченим денним і нічним життям. До головних міст ще належать: Чонбурі, Чіангмай, Накхонратчасіма, Кхонкаен, Хатъаі, Аюттхая, Хуахім.

Окремої уваги заслуговує населення Таїланду. Тайці – доброзичливий, життєрадісний і ввічливий народ. Вони мають гарне почуття гумору і дуже заразливо сміються, тому й називають Таїланд «країною тисячі посмішок».

 На території королівства розташовані багато священних місць, які постійно продовжують дивувати світ своєю загадковою красою. Пам’ятники стародавньої  історії і об’єкти сучасної цивілізації із західно-європейським характером; неймовірні тропічні красоти і азійські традиції; різноманітність готельних комплексів, гармонічно вписаних в ландшафти та доповнюючи їх  можливостями сфери гостинності. Досить важко туристам самостійно визначитися, куди саме поїхати в Таїланд тому, що країна має багато красивих островів з кращими курортами і пляжами.

Самі відомі курорти та острови Тайланду:  м. Паттайя, м. Хуа Хін, о. Пхукет, о. Крабі, о. Самуї, о. Пхі Пхі, о. Ко Чанг.

Готелі Тайланду пропонують високий рівень обслуговування та розвинуту інфраструктуру: басейни, сауни, бари і ресторани, тенісні корти і волейбольні площадки, тренажерні зали, СПА –центри. Приїхавши до Таїланду неможливо відмовитися від спокуси випробувати на собі цілющі властивості справжнього тайського масажу.

Білосніжні пляжі, смарагдова зелень, інша та особлива кухня, самобутня культура, магія  SPA- і Talasso  процедур – за всим цим прямують туристи з усього світу.

Ця країна однозначно пасуватиме будь-якій віковій категорії туристів. Це справжнє чудо і вражень вистачить на довго.

Вам обов’язково слід відвідати Таїланд і ми допоможемо вірно обрати підходящий тур за вашим смаком. Замовити тур Вам зручно буде скориставшись контактами на сайті.