ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ШРІ-ЛАНКА

Край вічного літа, наповнений співом екзотичних птахів в тропічних джунглях,  безкрайнього океану, нескінченних пляжів, милих  та привітних жителів – і не тільки такою можна уявити Шрі-Ланку.  Мандрівників з усього світу дуже приваблює тутешня природа. Більшість території острова вкрита лісами, де мешкає багато диких тварин: слони, дикобрази, олені, дикі кабани і буйволи,  черепахи, крокодили… А навесні спостерігаються  мальовничі міріади мігруючих метеликів. Словом,  фауна і флора Шрі-Ланки унікальні. Деякі види рослин і тварин  можна зустріти тільки тут.

Шрі-Ланка – острів, який знаходиться в північній частині Індійського океану. Сухопутних кордонів з іншими державами Шрі-Ланка не має. Клімат тропічний, теплий і вологий. Сезон дощів на Шрі-Ланці триває з травня по жовтень, але йдуть вони в основному в ночі і по 15 хв. Завдяки близькому розташуванню до екватора – острів приймає гостей цілий рік.

Цікаво, що в країні дві столиці: Шри-Джаяварденепура-Котте (офіційна столиця) і Коломбо (туристична столиця). Основна релігія на острові – буддизм, однак також сповідається індуїзм, християнство та іслам. Офіційні мови – сингальська, тамільська та англійська. Грошовою одиницею Шрі-Ланки є ланкійська рупія.

В республіці Шрі-Ланка безліч національних парків і заповідників із загадковими назвами Васгамува, Мінерія, Вілпату, Бундала, Яла. О так, тут дивовижно! Пишність зелених долин і казкових водоспадів, квітучі сади, чайні плантації, променисті пляжі з дуже яскравої водою.

Екскурсії насичені та цікаві тому, що це країна  загублених  древніх  міст в джунглях. Тут і найдавніші храми, і  історичні руїни, і поряд курорти  з сучасними умовами для комфортного відпочинку, а ще досі збережені дивовижні культурні традиції.

Для тих, хто віддає перевагу пляжному  відпочинку, Шрі-Ланка  улюблена країна за те, що сезон завжди буде в самому розпалі.  Шумних дискотек до ранку тут майже  не зустріти, популярними є пікніки на природі, барбекю на пляжі, рибалка,  дайвінг  скільки завгодно.

По праву вважається зимовим курортом —  Західне узбережжя Шрі-Ланки.

Це безперервні золоті пляжі і готелі, розташовані в містах: Калутара, Негомбо, Віддав, Маунт-Лавінія, Берувела,.

Південне узбережжя Шрі-Ланки багате красивими пляжами, ідеально підійде для цінителів тропічного відпочинку. Рай для любителів снорклінгу і дайвінгу – Хіккадува і Велігама. Хіккадува  ще улюблене місце серфінгістів.

На острові буде цікаво не лише дорослим. Малюкам буде також весело і захоплююче  від можливості покататися на слоні чи близько побачити  мавпочок і бурундучків, які гуляють прямо по території готелю і зовсім не бояться людей.

Ціни на тури в Шрі-Ланку, зовсім не захмарні, а якість сервісу і щільність природних і культурних вражень, які можна отримати тут, величезна. Одного разу, відвідавши це місце, Ви навряд чи зможете забути все побачене.

Ми з радістю врахуємо всі ваші бачення та побажання щодо відпочинку на цьому дивовижному острові! Замовити тур Вам зручно буде скориставшись контактами на сайті.