ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ХОРВАТІЯ

Хорватія розвинута не велика за розмірами країна з високим рівнем життя, яка пропонує спокійний та розмірений відпочинок  в оточенні  красивої природи. У цьому головна перевага даної країни. Хорватія — це найчистіше море, неймовірна природа, довгі береги,  хвойні ліси . Територія  прикрашена мальовничими скелями і затишними бухтами.  Відпочити тут можна прекрасно.  Країна має відмінну екологію. І повітря насичене хвойними ефірними ароматами, і прозорі води водойм, і пейзажі – все налаштоване на оздоровлення душі і тіла. Ще є  мінеральні  джерела  з лікувальної нафтою. В курортних містах готелі та комплекси для відпочинку з налагодженим багаторічним, стабільним, відмінним європейським сервісом. Багато пляжів мають престижний Блакитний прапор за чистоту і екологічність. Найкращі пляжі Хорватії: Спіаца, Нін, Бачвіце, пляжі острова Брач і Хвар, Купарі.

Республіка Хорватія розташована у північно-західній частині Балканського півострова, в південній  Європі. Географічно країна лежить  на перехресті між Центральною Європою і Середземномор’ям. Хорватія межує  зі Словенією, Сербією, Угорщиною, Чорногорією, Боснією і Герцеговиною і має морський кордон з Італією. Вся територія розділена на три регіони: півострів Істрія,  Середня Далмація, Південна Далмація. Всі вони мають не значну кліматичну відмінність між собою. В цілому літо спекотне і сухе, зима – волога і тепла. Пляжний сезон триває з травня й до кінця вересня.

Столиця Республіки Хорватія  місто Загреб.  Також вагомі за значенням міста та найбільш населені: Загреб, Спліт, Рієка, Осієк, Задар, Велика Гориця, Пула, Шибеник, Дубровник.  Переважна більшість населення країни — це етнічні хорвати. Вони говорять хорватською мовою і сповідують католицтво.

Національна валюта хорватів – хорватська куна. На курортах можна розраховуватися в євро, але більшість розрахунків проводять все ж таки в кунах.

Природні місця,  історико-культурна  цінність, близьке розташування сусідніх європейських країн,  дають широкий вибір екскурсій. Дивовижною буде ваша подорож, якщо ви відвідаєте популярні пам’ятки Хорватії. Одне з найкрасивіших місць Європи – Дубровник. Дуже древнє місто Цавтат, де до сих пір багато хто з місцевих носить національний одяг. Місто Спліт , а точніше старе місто, включене в список об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.  Амфітеатр (Арена) в Пулі,  сонячний острів Хвар, а також потрібно завітати в національний парк Плітвіцькі озера. Це 16 смарагдово-синіх озер, з’єднаних низкою водоспадів, оточених лісами на пагорбах  – це дивовижна природна пам’ятка. І таких об’єктів нескінченна кількість.

Кожний, хто відвідає Хорватію, одразу розуміє, що ця країна відмінне місце для естетів. У ній красиве все! Країна з поєднанням в собі європейської любові до порядку і Середземноморською душевністю. Країна, яка подарувала світовій культурі краватку і далматинців.

Ми радо розповімо вам ще багато цікавого про Хорватію і підберемо для вас самий кращий відпочинок. То ж зв’язатися з нами для консультації по турам в Хорватію можна скориставшись контактами на сайті.