ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ТУРЕЧЧИНА

Туреччина – країна неймовірних ландшафтів, загадкових стародавніх міст, ресторанів зі смачною національною кухнею,  мальовничих пляжів,  запальних дискотек під відкритим небом. Ті, хто тут одного разу побував, повертаються сюди знову і знову.

Сучасна  Туреччина є одним з самих популярних туристичних направлень. На її курортах туристів очікують теплі  моря, комфортабельні готелі, високий сервіс обслуговування, розслаблюючі  SPA – процедури і активний спорт. В Туреччині тісно переплетені традиційний Схід та динамічний Захід. Величні мусульманські мечеті мирно існують поряд із старовинними православними  храмами. Тут є все для відпочинку та розваг і шопінгу.  Розважальні центри, аквапарки, музеї , парки, нічні клуби, яхти, весела анімація в готелях – все це дозволяє  яскраво та цікаво провести час і дорослим і маленьким гостям.

Географічно велика частина Туреччини розташована на півострові Мала Азія, а північний захід – на південному сході Європи. Цій країні неймовірно пощастило, адже вона аж чотирма морями: Середземним, Егейським, Мармуровим і Чорним. Сусіди Турецької республіки Болгарія, Греція, Сирія, Іраком, Іран, Вірменія та Грузією. Клімат в Туреччині субтропічний, з великими контрастами температури і вологості в залежності від висоти і віддаленості від моря. У прибережних районах на півдні і заході клімат середземноморський, сухий влітку, на північному сході – рівномірно вологий, а у внутрішніх районах – континентальний. Пляжний сезон по середземноморському регіоні починається вже з квітня – травня і закінчується в жовті. Столиця Туреччини місто Анкара. Також є ряд головних міст це: Стамбул, Ізмір, Адана, Бурса, Конья, Газіантеп. Національна валюта – турецька ліра. Головна релігія в країні – іслам. Взагалі турецька культура заснована на релігійних звичаях, звідси йде манера спілкування, вітання та добрі побажання при зустрічі.

Так як більшу частину території країни займають гори і плоскогір’я,  природа тут – неймовірна, в деяких регіонах має і оздоровчі властивості.    Пляжний відпочинок на будь-який смак і бюджет. Пляжі з мальовничими краєвидами піщані, піщано-галькові.  Всім відомий турецький «All Inclusive» щороку робить свою справу. Для туристів різного віку є чим зайнятися, як у готелях так і зовні в містах все налаштовано на надання туристичних та розважальних послуг. Вибір курортів різноманітний і цікавий: Белек, Кемер, Сіде, Аланья, Мармарис, Фетхіє, Бодрум, Кушадаси, Чешме та ін.

Туреччина – це не тільки «пляжна класика», але і багатовікова історія, збережена в архітектурних шедеврах Античності  та Середньовіччя. Екскурсії тут багаті. Обов’язково,  хоча б раз в житті, важливо відвідати Стамбул.  Натовпи туристів приїжджають оглянути руїни античної Трої і храму Артеміди в Ефесі – одного з семи чудес стародавнього світу.  Варто побачити пам’ятник лікійської цивілізації – Міра та чарівну Каппадокію з її підземними містами і  будиночками, висіченими в скелях. Памуккалє з його білосніжними від солі схилами гір і цілющими ваннами в басейні Клеопатри.  В околицях Анталії знаходяться водоспади Куршунлу – це один з самих красивих куточків раїни, де можна насолодитися освіжаючою прохолодою в спекотний день та зачаровуючими звуками спадаючих вод.

Про Туреччину ми можемо розповісти ще більше. То ж ми  знаємо, який відпочинок вам найкраще пасуватиме. Консультацію, підбір туру і якісний відпочинок ви можете замовити скориставшись нашими контактами на сайті.