ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

МИРГОРОД

Курорт Миргород розташований в самому центрі України, на Полтавщині, на мальовничих берегах тихої річки Хорол. Чисте повітря, благодатний клімат, цілюща унікальна вода і гостинність місцевих жителів нікого не залишать байдужими. Мінеральна вода «Миргородська» віднесена до кращих мінеральних вод світу. У санаторіях Миргорода проводиться лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура, периферичної нервової системи. Для лікування остеохондрозу, переломів кінцівок використовуються торфові грязі. У санаторії «Березовий гай» функціонує відділення з лікування цукрового діабету.

Добру славу курорту забезпечують високоефективна Миргородська мінеральна вода, торф’яні лікувальні грязі, новітня діагностична та лікувальна апаратура, лікувальне харчування екологічно чистими продуктами, професіоналізм медичного та обслуговуючого персоналу.
М’який клімат, чудовий пляж на річці Хорол, розвинена інфраструктура для проведення вільного від процедур часу, зручна залізничний зв’язок з усіма областями України, комфортні спальні корпуси, мікроклімат доброзичливості запрошують самих вимогливих відвідати курорт Миргород.
Ви не помилитеся також в можливості лікування широкого діапазону захворювань органів травлення, опорно-рухового апарату, периферичної нервової і серцево-судинної систем, цукрового діабету, захворювань статевої сфери.

В об’єднання Миргород Курорт входять наступні санаторії:

Санаторій “Хорол” одночасно може прийняти 358 відпочиваючих. Розташований в трьох компактно розташованих спальних корпусах, уздовж мальовничих берегів однойменної річки. Має лікувальний корпус, в якому розташовані реєстратура санаторію, процедурні кабінети, зал лікувальної фізкультури. Затишна їдальня і зал для розваг розміщуються в окремому корпусі.
1. Терапевтичне
2. Відділення оздоровлення батьків з дітьми.
3. Відділення оздоровлення вагітних жінок.

Санаторій “Миргород”може одночасно прийняти 426 хворих. Сучасна будівля вражає своєю комфортністю і сучасними формами. До речі, якщо Ви подивіться на схему курорту, то побачите, що річка Хорол, огинаючи чудесною дугою корпуси санаторіїв, утворює підкову на щастя, і слава про курорт “Миргород” підтверджує, що це не випадково. Їдальня, спальний корпус і лікувально-діагностична база санаторію розташовані в єдиному будинку.

Санаторій “Полтава” готовий одночасно прийняти 448 відпочиваючих. Сучасна архітектура, цікаві просторові і дизайнерські рішення об’єднують в один ансамбль спальний корпус, їдальню, кіноконцертний зал і дозволяють створити неповторну атмосферу для відпочинку.
Просторий хол і танцювальний зал налаштовують на втілення різноманітних культурних проектів. Відпочиваючі санаторію бачили і казкові феєрії квітів, і спектаклі всіляких театрів.
Санаторій має реабілітаційне відділення для лікування хворих, які перенесли операції на шлунку і жовчному міхурі в ранній післяопераційний період і для лікування хворих, що перенесли гострий інфаркт міокарда і нестабільну стенокардію. Родзинкою санаторію є фітобар, розташований на першому поверсі.

Санаторій “Березовий гай” готовий одночасно прийняти 538 відпочиваючих. Розташований в чотирьох комфортабельних, компактно розташованих спальних корпусах, що потопають у зелені парку.
Лікувальний корпус, в якому розташовані реєстратура санаторію і процедурні кабінети, розташований окремо. У цьому ж корпусі на другому поверсі знаходиться їдальня, що сполучена галереями з першим і другим корпусами санаторію.
Санаторій має в своєму розпорядженні спеціалізоване відділення для лікування цукрового діабету у дорослих (140 місць) та матерів з дітьми (170 місць), крім цього спеціалізується на лікуванні захворювань периферичної нервової системи і опорно-рухового апарату.
Санаторій “Райдужний” новий фешенебельний санаторій класу VIP, перебувати на території ЗАТ “Миргородкурорт” першокласне обслуговування, сучасний дизайн, оформлення номерів з комфортабельною обстановкою і повним обладнанням побутовою технікою і системою кондиціонування приємно здивують відвідувачів з різними смаками.
Санаторій ім. Н. В. Гоголя. який заснований в 1981 році. 23 га території санаторію є паркову зону, де росте велика різноманітність дерев і чагарників, що в поєднанні з екологічно чистим повітрям дає прекрасний ефект кліматотерапії. Складається зі спального корпусу, розрахованого на 300 місць, з’єднаного з їдальні і лікувально-діагностичним корпусом підземним переходом. повним обладнанням побутовою технікою і системою кондиціонування приємно здивують відвідувачів з різними смаками.

Готель «Миргород» повністю реконструйований готель в центрі міста, поруч з курортною зоною. Ресторан, бар, банкетні зали, салон краси, сувенірний магазин, сауна з басейном, конференц-зал на 80 місць, тренажери, автостоянка на 10 автомобілів. 43 номери укомплектовані телевізорами, телефонами, кондиціонерами. Санвузли з сучасним оснащенням, цілодобова подача гарячої води.

Показання для лікування в санаторіях Миргорода :
1. Хронічний гастрит із секреторною недостатністю і порушенням моторно-евакуаторної функції шлунку поза фазою загострення;
2. Функціональні захворювання шлунку з порушенням моторно-евакуаторної функції без явищ вираженого гастриту;
3. Хронічний коліт і ентероколіт різної етіології, крім стенізуючої, туберкульозної, виразкової, бацилярних, амебної форм поза фазою загострення;
4. Функціональні захворювання кишківник з порушенням моторно-евакуаторної функції;
5. Хронічні захворювання печінки і жовчних шляхів різної етіології, гепатит, холецистит, ангіохоліт без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи і при нормальному СОЕ і лейкоцитозі;
6. Дискінезії жовчних шляхів і жовчного міхура;
7. Цукровий діабет легкої і середньої тяжкості в стадії компенсації у дорослих і у дітей в стадії компенсації з 4 років;
8. Супутні захворювання органів опори і руху, периферичної нервової системи, гінекологічні.