ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ЄГИПЕТ

Єгипет сьогодні  популярне направлення серед  українців. Вже багато років наші громадяни відвідують цю досить унікальну країну. М’який клімат круглий рік, екологічно чисте море,  піщані пляжі, багатий кораловий риф приваблюють все більше бажаючих на відпочинок в Єгипті – країні Богів і фараонів. З усіх куточків світу люди прямують в Єгипет через таку привабливу та загадкову його історію. Зовнішність єгипетських Богів, гробниці фараонів і цариць, піраміди і таємничі піски – це візитна картка країни. Крім давньої історії та культурних пам’яток, досить розвинуті місцеві курорти.

Розташувалася Арабська Республіка Єгипет на північному сході Африки та на південному заході Азії. Азійська частина Єгипту – Синайський півострів, відділений від африканського континенту Суецьким каналом. Розділяє кордони з Ізраїлем, Йорданією,  Лівією,  Суданом, через Червоне море з  Саудівською Аравією.

З півночі та через всю країну протікає славнозвісна ріка Ніл. Багатомільйонне місто Каїр – столиця Єгипту. Ще важливими містами в країні є Олександрія, Гіза, Порт-Саїд, Асьют, Суец, Ель-Файюм, Асуан.  Державна мова Єгипту – арабська, нубійська. Основною  релігією є  іслам. Доречі, в Єгипті,  мусульмани і християни часто дружать і можуть разом святкувати релігійні свята. У великих містах працюють християнські церкви поряд  з мечетями. Всі свята тут відзначаються з великим розмахом.

Національна валюта –  єгипетський фунт. На відпочинку для того щоб щось придбати в магазинах чи оплатити послуги в готелі можна розраховуватися доларами.

Єгипетські курорти завжди радо приймають гостей цілий рік. Завдяки субтропічному та тропічному клімату туристичне життя тут невпинно вирує.Звичайно в зимові місяці,  ночі дещо прохолодніші, що є наслідками різких коливань тропічно-континентального пустельного клімату. У пустелях температури можуть досягати +50 °С в денний час, а вночі опуститися до +10 °С — 0 °С.

Великим природним надбанням  є Червоне море, одне з найкрасивіших на планеті.

Насичений живими організмами світ підводного царства цього моря просто вражає.

Для відпочинку на морі підійдуть всі основні курорти Єгипту:  Хургада –  найстаріший та найпопулярніший курорт; перлина Червоного моря  Шарм –Ель- Шейх; молодий курорт на півдні країни Марса Алам; Таба, що лежить в північній частині Ейлатської затоки; ще на березі Акабської затоки курорт Дахаб.Тут є все, що потрібно для відпочинку, як в день, так і внічний час.  Це і активні види спорту, великі аквапарки та анімація в готелях, кафе, ресторани, бари, нічні клуби, катання на яхтах, круїзи по Нілу.

Розважальна інфраструктура країни представлена і всілякими екскурсійними програмами. Виділяється Єгипет ще й древніми  руїнами, фортецями, храмами.

На приклад, Піраміди Гізи. Піраміди – це перші асоціації з Єгиптом майже в кожного з нас. Найбільші з них піраміда Хеопса, піраміда Хефрена і піраміда Мікеріна. Не перевершена скульптура Великого сфінкса, висіченого зі скелі. Стародавнє місто Луксор; гарний національний заповідник Рас-Мохаммед; Гора Мойсея і монастир Св. Катерини на горі Синай та ще багато іншого можна подивитися на екскурсії.

Ми неодмінно підберемо для вас тур в Єгипет за вашим смаком і бюджетом. Звертайтеся до нас скориставшись контактами на сайті.