ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ДОМІНІКАНА

Відпочинок в Домініканській Республіці  – це особливі відчуття свободи з м’яким повітрям, як оксамит та сотнями кілометрів пляжів з білосніжним піском, захищених кораловим рифом. Острів зачаровує своєю красою прозорих вод  лагун, річки, пишних лісів і величних гір приносять неймовірні задоволення своєю пишністю.  Мільйони людей з усього світу обирають це місце для відпочинку. Пляжний відпочинок, розвинена інфраструктура, готельні комплекси та великий вибір розваг підходить будь-якій віковій категорії туристів.  Шаленою популярністю користуються тут весільні церемонії. Це зрозуміло, адже все тут таке романтичне та неспішний ритм життя навколо приваблюють закохані пари.

Розташована республіка на острові Гаїті. Тутешній клімат досить вологий субтропічний. Сезон дощівтриває з травня по вересень, а решту часу погода суха і тепла. Морські бризи і пасати, що дмуть з північного сходу, пом’якшують жару. І влітку і взимку вам буде комфортно і не занадто жарко.

Ви вже мабуть чули про місто СантоДомінго – столиця Домінікани. Це велике сучасне місто з розкішними готелями ,ресторанами,  магазинами, а ще багато музеїв. Всі місцеві говорят національною іспанською мовою. На острові є і своя національна валюта  – домініканське песо .

Типова латиноамериканської культура з її особливим життєвим устроєм. Край неймовірно  екзотичний, із запальними ритмами танців, з цікавою стародавньою історією та неповторною архітектурою. Домініканці  мають  самобутній характер, в якому поєднуються глибока щира релігійність і вибуховий бунтарський дух.В країні  велика кількість пам’яток , можна навіть сказати, що серед інших країн Карибського басейну тут їх найбільше. З них самі визначні – пляжі, розташовані в провінції Пуерто Плата на півночі країни. Шикарний курорт  Домінікани – Пунта Кана у східній частині острова. Радимо це місце,  як для тихого відпочинку, так і для занять дайвінгом, водними лижами, віндсерфінгом та ін. В Пунта Кана є парк ManatiParkBavaro, де живуть екзотичні тварини, птахи, рептилії  і риби, тут можна подивитися шоу морських левів і папуг. Крім того, тут ще й заповідник з дельфінами. Вам сподобається місце відтворене за зразком індіанського села племені Taino, село на території заповідника. З наступних курортних регіонів слід виділити Пуерто-Плата з його мальовничими пляжами курортів Плайя-Дорада, Кабарете, Сосуа.  Плайя-Дорада з готелями, які працюють за системою «все включено», Бока-Чика – затишна лагуна, захищена кораловим рифом.   Місто Ла-Романа не має історичних цікавинок, але має розвинуту туристичну інфраструктуру.

Ми можемо описувати цей райський куточок планети дуже довго ділячись з вами знаннями та враженнями. Вам обов’язково слід відчути Домініканську Республіку на смак і ми раді вам допомогти з вибором відповідного регіону та готелю для незабутнього відпочинку. Замовити тур Вам зручно буде скориставшись контактами на сайті.