ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

МАЛЬДІВИ

Мальдіви – це мрія кожного! Дивовижний куточок землі виглядає як справжній рай і  сьогодні є одним з найпопулярніших і кращих пляжних курортів в світі. Маленькі тропічні  острови розсипані  в Індійському океані  з білосніжними пляжами  – еталон райського відпочинку для мандрівників. Крихітні клаптики коралової суші, здатні вмістити тільки один готель і вузьку смужку пляжів на кожному острові. Всі вони  користуються славою ідеального місця для відпочинку. Вас тут порадує все: тиша і вражаючий спокій, красива природа, багатий підводний світ океану, а ще хороші готелі і високий рівень сервісу.

Мальдівський архіпелаг знаходиться в Індійському океані і перетинає лінію екватора. 1190 островів об’єднаних в 26 атолів і всі вони – як на підбір: з піщаними пляжами,  блакитними лагунами та своєю унікальною рослинністю. Тільки 202 острови заселені, і близько 100 островів є туристичними курортами. Столиця Мальдівської республіки – Мале. Місто настільки мале, що в ньому не знайшлося місця для аеропорту. Літаки приземляються на сусідній острів Хулуле. Національною грошовою одиницею є Мальдівська руфія . Але немає необхідності обмінювати валюту на місцеві гроші, оплата рахунків та послуг в готелях проводиться в доларах США, ЄВРО або за основними кредитними картками.

Теплий і вологий клімат ідеальний для відпочинку круглий рік. Під час південно-західного мусону (з травня по жовтень) частіше йдуть дощі, і погода більш вітряна, але дощі короткочасні, вони йдуть в основному ночами.

Мальдіви – видатне місце в світі для занять дайвінгом протягом усього року.  Дуже багато туристів приїжджають сюди по кілька разів на рік виключно заради цього. Безлюдні острови з  теплими  та кришталево чистими водами, величезною кількістю рифів і незліченним різноманіттям  морських мешканців. Для такого типу відпочинку популярний Атолл Південний Мале. Тут є морські заповідники, печери і затонулі судна.

Атоли Раа і Баа відомі неймовірними пейзажами і своєрідною відокремленою атмосферою. А на атолі Лавіані виготовляють найоригінальніші прикраси з перлин і коралів, а на Арі вирощують смачні кавуни. Словом,  цікаво і незвично для нас.

На Мальдівах готелі мають розвинену інфраструктуру:  тренажерні зали, пінг-понг, тенісні корти, водні лижі, віндсерфінг, катамарани, водні мотоцикли і багато інших послуг якими можна користуватися. В якості розваги тут можна повчитися дайвінгу, з’їздити на цілий день на риболовлю. У вечірні часи є також розваги дискотеки, пісенні та танцювальні конкурси.

Який би ви вид відпочинку не обрали б – Мальдіви однозначно залишать багаж спогадів на все життя і ви будете прагнути повернутися сюди знову!

Довірте нам свої побажання і ми допоможемо зробити ваш відпочинок гарним та незабутнім. Замовити тур Вам зручно буде скориставшись контактами на сайті.