ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

БОЛГАРІЯ

Болгарія близька до України країна, до якої ми можемо дістатися  автобусом, літаком і по морю на кораблі. Гори, заповідні зони, море, піщані пляжі, дюни, мінеральні озера і джерела, лікувальні грязі – це те чим багата країна.Не тільки унікальна природа, приваблює туристів в цю країну вже кілька століть, а ще й багата історія, смачна національна кухня і радушний прийом від місцевих жителів. Тут завжди раді українським туристам.Подорожуючи з екскурсіями в болгарських землях ви знайдете багатства одних з найдревніших народів, які населяли Європу. Кожний міський музей тут насичений колекціями античних предметів.

Географічно Республіка  Болгарія розташована в південно-східній Європі, в центрі Балканського півострова. Через країну проходить зручний і найкоротший шлях із Західної та Центральної Європи в Східне Середземномор’я і на Близький Схід. Гарне розташування дає можливість поєднати тур з екскурсіями в сусідніх країнахз якими межує Болгарія.

На даний час в Болгарії проживає більше семи мільйонів осіб. За релігією сповідають православ’я, є мусульмани-суніти. Столиця Болгарії місто Софія. Головні міста Пловдів, Варна, Бургас, Русе, Стара-Загора, Шумен, Слівен, Плєвєн.  Офіційна  мова – болгарська. Серед вживаних мов ще є турецька і грецька мови. Грошова одиниця – Болгарський лев. На відпочинок в Болгарію, беріть з собою євро. Зручніше обмінювати євро на леви.

В країні сприятливий клімат для відпочинку. На основній території Болгарії континентальний клімат з холодною зимою і жарким літом. Влітку морські курорти Болгарії порадують сонячними днями, літній сезон починається в червні і завершується у вересні.

Всі курорти  пропонують чисті піщані пляжі, затишні готелі різної категорії і власне, гарну інфраструктуру , яка забезпечує цікаве дозвілля.Самі популярні пляжні курорти Болгарії:  Албена , Золоті піски, Еленіте,  Св. Костянтин і Єлєна, Светі-Влас, Несебр , Сонячний Берег, Созополь.

Та не тільки пляжний відпочинок є в Болгарії.Все більшої популярності набирають і гірськолижні курорти. Гірськолижні курорти БолгаріїБанскота Боровець.Добре обладнаніусимнеобхідним, курортипропонують зимовийвідпочинок на достойному рівні по доступній вартості.

Звичайно, щоб в усьому розібратися Вам краще довіритися нам. Замовити тур Вам зручно буде скориставшись контактами на сайті.