ПОДОРОЖУЄМО РАЗОМ!

ІНДІЯ

Індія — батьківщина індуїзму  і буддизму, колиска найдавнішої цивілізації, загадкова, не схожа ні на один інший край на планеті. ЇЇ  величні древні храми, палаци  сусідять з гучними базарами і халупами. Та поміж усим тут буяють джунглі, височіють гори , безкраї пляжі – прекрасні пейзажі навколо. Якраві фарби  і аромати, багатовікові традиції, залишилися збереженими до сих пір. Індія цікавить і вабить мандрівників, спраглих до неймовірних відкриттів. Побувавши тут ви  почнете дивитися на світ іншими очима.

Одна з найбільших держав світу, Індія величезна країна і вона є  найдивовижнішою державою Південної Азії. Країна займає друге місце на планеті за чисельністю населення. Знаходиться на півострові Індостан, який омиває Індійський океан. Відповідно клімат в різних частина півострова різний. На півночі – до гірського субтропічного,  на півдні Індії ближче до екваторіального. З середини червня до початку жовтня триває сезон дощів.

Головне місто Делі. Столичне місто яскраве, багатонаціональне, дуже контрастне. Тут багато цікавих пам’яток: найвищий в світі мінарет Кутуб-Мінар , Червоний форт, Ворота Індії, гробниця Хумаюна – мавзолей. Нова частина міста Нью-Делі, красується хмарочосами, бізнес-центрами, музеями – це мегаполіс.

Та цінять туристи Цю прекрасну країну і за її пляжний відпочинок.

Тут ви можете веселитися на модних курортах по засмагати під ласкавим сонечком на широких піщаних пляжах, підкорювати норовливі хвилі.

Найпопулярніші курорти Індії розташовуються в штаті Гоа. Він ділиться на дві частини: Північний Гоа і Південний Гоа. Обидва райони не схожі між собою. Готелі Північного Гоа на багато скромніші і дешевші. Сюди прямують не за комфортом, а за свободою переміщення та самовираження . Тут багато молоді, вечірки не замовкають.

Популярні курорти Північного Гоа:  Арамбол, Анджуна, Ашвем, Арпора, Бага, Кандолім, Вагатор, Калангут, Морджім і Мандрем.

Саме улюблене місце відпочинку європейців та забезпечених індійців – це Південний Гоа. Місцеві готелі комфортабельні і дещо дорожчі, ніж на півночі. Південний Гоа найкраще підходить для сімейного відпочинку. Тут чисті, з білосніжним або золотистим піском пляжі з помірним спуском у воду. В цьому районі тихо і спокійно.

Популярні курорти Південного Гоа: Варка і Кавелоссим, Бенаулім, Беталбатім, Маджорда, Колва, Палолем і Мобор.

Це лише маленькі крихти з того з чим ви можете познайомитися в Індії. Адже не можна порівняти все це з побаченим власними очима. Ця дивовижна країна безрозсудна і мудра, надзвичайно багата і безпросвітно бідна.  Країна одночасно галаслива і умиротворена. Країна контрастів… Слів завжди буде недостатньо для повноцінного опису Індії.

Замовляйте тури скориставшись нашими контактами на сайті.